Fotografie není k dispozici.

Maria Clara Norbach (Brazílie)

Maria Clara Norbachs studied in Graphic Designer course at Harpa Educacional Institution, in the year of 2012. In 2016, she worked as monitor of Photography Introduction course directed by the professor and photographer, Ralph Williams de Camargo. At the University of Beira Interior, she assumed the position of director, director of photography, editor and digital animatior.

Filmografie

  • Lotus Flower
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít