Fotografie není k dispozici.

Henrique Moura (Portugalsko)

Henrique Moura (1999, Portugal) was born in Santa Maria da Feira. He studied Cinema at University of Beira Interior, in Covilhã. He began his career as a cinematographer, having worked also as an editor and gaffer. His first short film - The Place of the House - was selected for Curtas Vila do Conde International Festival 2021. Henrique also does documentaries as a director.

Filmografie

  • The Place of the House
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít