Fotografie není k dispozici.

Maria Inês Santos (Portugalsko)

Maria Inês Santos has a degree in Cinema from the University of Beira Interior, having specialized in art direction, wardrobe and characterization – areas where she recently worked in several series and films as Head of Wardrobe, such as “Luz Vermelha”, “Os Treze” and “Até que a vida nos separe”, “Pôr do Sol”, among others. During her academic career, she made a short documentary film, Criados na Serra having been present in several national festivals such as DOC Lisboa, Cine Eco, Farcume, etc...

Filmografie

  • Raised in the mountains
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít