Fotografie není k dispozici.

Filipe Magalhães (Portugalsko)

Filipe Magalhães (1982, Portugal) studied Cinema at the University of Beira Interior. He then worked as a screenwriter and editor on a documentary series (“Portugal a Preto e Branco”) for RTP-Rádio e Televisão de Portugal, having also written a series of essays about Portuguese films in collaboration with “Som à Letra”, an online publication. He now works in Digital Marketing and eCommerce, while also cultivating his interest for photography on the side.

Filmografie

  • Rough
    2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít