Fotografie není k dispozici.

Clara Borges (Brazílie)

Clara Borges (1995, Brazil) was born in Brasília. From 2011 to 2013 she was the producer and director of the group of theater Teatro de Sobradinho. Still in Brazil she got her education from the school Artes Par-de-Ideias. In 2015, Clara moved to Portugal and studied History of Art for year at the University of Coimbra. Later on, already in film school, she worked on various academic projects as director, writer and producer. Her last short film was nominated for several awards, winning two portuguese film festivals.

Filmografie

  • The President Wears Nothing
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít