Fotografie není k dispozici.

Gilles Coulier (Belgie)

Gilles Coulier is a Belgian director, producer and scriptwriter. He was educated in audiovisual art at the Sint-Lukas University in Brussels. Coulier made a few short films after graduating and founded the production company De Wereldvrede, together with writer and actor Gilles de Schryver. In this company, he created his first TV series Bevergem.

Filmografie

 • De Dag
  2018
 • Bevergem/The Natives
  2015
 • Mont Blanc
  2012
 • Paroles
  2010
 • Iceland
  2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít