Fotografie není k dispozici.

Vania Leturcq (Belgie)

Born in 1983 in Namur, Belgium, Vania Leturcq completed a degree in film directing at the Institut des Arts de Diffusion (I.A.D.) from 2001 to 2004. After graduating she worked as an assistant on various belgian and french short and feature films. She then directed two documentaries as well as three short fiction films that won several awards and mentions at festivals. In 2014 she completed her first feature film, L'année prochaine. This one won the Silver Zenith at the Montreal World Film Festival and a special mention for the screenplay at the CinemaVenire Festival in Rome .

Filmografie

  • L’année prochaine
    2014
  • Deuilleuses
    2007
  • Eautre
    2004

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít