Fotografie není k dispozici.

Dwi Sujanti Nugraheni (Indonésie)

Dwi Sujanti Nugraheni is a documentary filmmaker from Yogyakarta, Indonesia. She studied Political Science and Javanese Literature at Gadjah Mada University and worked for several NGOs both local and international before she turned to film-making. From 2002 -2012, she organized the Jogjakarta Documentary Film Festival and facilitates video workshops for adolescents and the deaf communities.

Filmografie

  • Between The Devil and The Deep Blue Sea
    2020
  • Denok & Gareng
    2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít