Fotografie není k dispozici.

Shalahuddin Siregar (Indonésie)

Shalahuddin Siregar trained as an accountant before studying filmmaking in a series of workshops including Berlinale Talents, IDFA Academy, and Tokyo Talents. He has directed and produced three feature-length documentaries. All of them have been screened at international festivals including the International Documentary Film Festival Amsterdam (IDFA) and Dok-Leipzig.

Filmografie

  • The Land Beneath the Fog
    2011

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít