Fotografie není k dispozici.

Bayu Prihantoro Filemon (Indonésie)

Bayu Prihantoro Filemon is a self-taught filmmaker and alumnus of 2009‘s Asian Film Academy, Busan International Film Festival. Mostly working as cinematographer, most of his work gained international recognitions from the film festivals around the globe, including his first feature film “Peculiar Vacation And Other Illnesses”. In 2014, he was selected to participate in Berlinale Talents, Berlin International Film Festival. “On the Origin of Fear” is his directorial debut in fiction film.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít