Fotografie není k dispozici.

Juan Carlos Soto Martínez (Chile)

Filmař Juan Carlos Sato Martínez pochází z Chile. Jeho první, středometrážní dokument Patria Dulce, který natočil v roce 2017, byl uveden na 19. ročníku Mezinárodního festivalu Cine de Lebu. Svůj druhý film, krátký investigativní dokument Interference (2021), představil na festivalech v Santiagu, Buenos Aires a Sao Paulu. MFDF Ji.hlava jej představí v evropské premiéře.

Filmografie

  • Interference
    2021
  • Patria Dulce
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít