Fotografie není k dispozici.

Nisha Platzer (Kanada)

Nisha Platzer (1988) pochází z kanadského Vancouveru. Vystudovala filmovou tvorbu a komunikační studia v Montrealu a dokumentární film na Kubě. Věnuje se experimentálnímu filmu, fotografii i multimediální tvorbě. Kombinuje analogové techniky s dokumentárním a hraným filmovým narativem. Momentálně díky podpoře Telefilm Talent to Watch produkuje celovečerní dokument.

Filmografie

  • Otřesy
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít