Fotografie není k dispozici.

Patrick Tarrant (Austrálie)

Režisér a badatel Patrick Tarrant (1969) pochází z australského Melbourne a působí jako pedagog na London South Bank University. Psal o portrétech významných filmařů, jako jsou Pedro Costa či Ben Rivers, ale natočil i několik meditativních a esejistických snímků čerpajících z atmosféry měst a městských periferií (The Take-Up, 2014; Chvějící se obr, 2016).

Filmografie

  • Povinné školení
    2021
  • Chvějící se obr
    2016
  • The Take-Up
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít