Judith Westerveld (Nizozemsko)

Judith Westerveld (1985) vyrůstala v Nizozemsku a Jižní Africe. Vystudovala výtvarné umění v Akademii Gerrit Rietveld a obor uměleckého výzkumu na Amsterdamské univerzitě. Ve svých krátkých filmech, audiovizuálních instalacích a fotografických kolážích se zabývá otázkou identity v postkoloniálním světě a umně propojuje archivní materiály s jazykovými experimenty.

Filmografie

  • Zpráva od Mukalapa
    2021

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít