Fotografie není k dispozici.

Ousmane Zoromé Samassekou (Mali)

A graduate in business economics, Ousmane Zoromé Samassékou continued his studies at the Conservatory of Multimedia Arts and Crafts in Bamako. He then obtained a master's degree in documentary production and creation at the Gaston Berger University in Saint Louis, Senegal. Ousmane is a partner with DS Production in Bamako, where he is a producer, director, DOP and editor. He is known for his documentary film LES HÉRITIERS DE LA COLLINE (2015), a film on the evils that hinder training and education in Mali. His latest work is the feature documentary film THE LAST SHELTER (2021).

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít