Fotografie není k dispozici.

Frank Mosvold (Norsko)

Frank Mosvold je norský filmový a televizní producent. Studoval ekonomii na Babson College a výtvarné umění ve filmové produkci na Loyola Marymount University. V roce 1996 založil vlastní produkční společnost Kool Produktion, která produkovala několik oceněných krátkých filmů. Na Norském festivalu krátkých filmů získal cenu Terje Vigen za snímek An Accidental Story. V roce 2004 začal pracovat na animovaných televizních programech společně s Tomem Petterem Hansenem a Trondem Mortenem Vanaasenem. Společně vytvořili televizní sérii Huber a Sunshine Kathy (známou jako Ella Bella Bingo) a její filmovou adaptaci.

Filmografie

  • Ella Bella Bingo
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít