Fotografie není k dispozici.

WANG Ying (Tchaj-wan)

WANG Ying was born in 1940 in Hong Kong, and came to Taiwan with her family in 1952. She graduated with a Bachelor's degree in law from the National Taiwan University. She then studied public communication and television in Seattle, before completing a Master's degree in Film Studies at Boston University. After returning to Taiwan in 1968, she began to work at the China Television Company (CTV), while writing film reviews and columns under the name 'Ying Ying' for several newspapers and magazines, such as the China Times and United Daily News.

Filmografie

  • The Women Soldiers
    1975
  • A Title Rewon
    1975
  • A Day at the Central Market
    1970

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít