Fotografie není k dispozici.

LIAO Hsien-sheng (Tchaj-wan)

LIAO Hsien-sheng was born in 1943. After graduating from the Department of Film and Theatre at the National Taiwan Academy of Arts, he received training briefly in Japan. Around 1968, he started working at the Taiwan Film Studio as a cinematographer for both fictional and documentary films. His work had won the Golden Horse Award for Excellent Documentary. From 1973 on, LIAO began working for the Government Information Office. There, he wrote and directed documentaries, while also filming the country's progressive development and the international visits undertaken by senior state officials.

Filmografie

  • The Mysterious Lanyu
    1981

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít