Fotografie není k dispozici.

Damiano Giacomelli (Itálie)

Damiano Giacomelli is a screenwriter and director born in 1983, in Tolentino, Italy. He studied in Urbino, Rome and Paris focusing on screenwriting. Since 2007, he works as screenwriter for short films, ads and movies. In 2010 he founded Officine Mattòli of which is managing director, and in 2014, together with Eleonora Savi, Officine Mattòli Produzioni. Siddhartha (2019) is his feature debut.

Filmografie

  • Siddhartha
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít