Fotografie není k dispozici.

Lorenzo Raponi (Itálie)

Lorenzo Raponi is filmmaker born in 1986 in Tolentino, Italy. He studied at University of Macerata, where he graduated in cinema history and criticism. He has directed short films and documentary videos, and worked as first assistant director. Since 2014, has been working as collaborator for Officine Mattòli Productions. Siddhartha (2019) is his feature debut.

Filmografie

  • Siddhartha
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít