Francesca Canepa

Francesca Canepa (Peru)

Francesca Canepa is a Peruvian director who strives to tell stories with a socially conscious message. El Silencio del Río is her second short film, premiered at the Berlinale 2020 and Longlisted at the Academy Awards 2021. After participating at the Talents BA 2021, she's working on her feature *La Otra Orilla, selected at the BR Lab, Cinequanon Lab and Winner of the Production National Fund 2022. Currently, she’s represented in Latin Ameria and Europe by the Production house Primo Content.

Filmografie

  • The Silence of the River
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít