Fotografie není k dispozici.

Lívia Valková (Česká republika)

Lívia Valková se věnuje tvorbě pohyblivého obrazu, videa a videoinstalací. Zajímá se o architekturu a urbanismus, mezigenerační otázky, feministický diskurz a různé formy vizuálních studií, stejně jako o kurátorské principy a prolínání autorské práce s kurátorskou činností. Vychází z témat nebo prostředí, která jsou pro umělce bytostně důležitá a která v daném prostoru chybí.

Filmografie

  • Absentujúce vzory
    2021

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít