Kristýna Pěničková (Česká republika)

Kristýna Pěničková měla odjakživa potřebu se vyjadřovat, nejprve především tancem a herectvím. Studuje produktový design, který ji nabízí další možnosti projevu, zase jinými způsoby. Z posledních let má zkušenost s natáčením studentských filmů. Zajímají ji lidi, ráda poznává jejich osobnost a povahu. Pozoruje dění kolem sebe, fungování společnosti, okolí, světa. Tvorbou dokumentu v posledních měsících našla prostředek, jak své postřehy a poznatky ztvárnit audiovizuálně.

Filmografie

  • Alternativní pravda
    2021

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít