Fotografie není k dispozici.

Alexey Tsitsilin (Rusko)

Alexey Tsitsilin has been with Wizart Animation for seven years. Having started as a technician, he now writes and directs feature-length animated films. Alexey was part of the team working on the first film of The Snow Queen franchise as director of photography, and has made his directing debut with the second film, The Snow Queen 2. Alexey Tsitsilin also co-wrote the screenplay for The Snow Queen 2, and directly oversaw the creation of the 3D version of the film.

Filmografie

  • The Snow Queen: Mirrorlands
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít