Fotografie není k dispozici.

Michal Nohejl (Česká republika)

Michal Nohejl je český režisér a herec. Po studiu na Filmové škole ve Zlíně pokračoval na katedře režie FAMU v ročníku vedeném Věrou Chytilovou. Od roku 2008 působí jako režisér reklamních spotů, jeho jméno se stalo značkou výrazného stylu nejen na poli české reklamy. Řada spotů a hudebních videoklipů byla oceněna jak na festivalech domácích, tak zahraničních. Jako režisér debutoval celovečerním filmem Okupace.

Filmografie

  • Okupace
    2021

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít