Faraz Shariat (Německo)

Faraz Shariat is a German-Iranian director. He studied Media Art in order to explore his experiences as a gay, second-generation migrant. He grew up in Cologne, the son of exiled Iranians. His film No Hard Feelings debuted in the Panorama section of the 70th Berlinale and went on to win the Teddy Award. He lives and works in Berlin as part of the Jünglinge collective, who work on queer, feminist and anti-racist films.

Filmografie

  • No Hard Feelings
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít