Fotografie není k dispozici.

Burak Çevik (Turecko)

Burak Çevik (1993, Istanbul) founded Fol Cinema Society and curated experimental and arthouse film screenings. He was lecturer on Non-Fiction between 2018-2020 at Istanbul Bilgi University. His films The Pilar of Salt and Belonging premiered at Berlinale Forum in a row, in 2018 and 2019. His video works were screened at various festivals such as Locarno, Toronto and New York Film Festival.

Filmografie

  • A Woman Escapes
    2022
  • Belonging
    2019
  • The Pilar of Salt
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít