Fotografie není k dispozici.

Justyna Mytnik (Polsko)

Justyna Mytnik is a Polish writer/director. She graduated from Directing at PWSFTviT, Lodz film school. Her short films were screened internationally at festivals, such as Clermont-Ferrand, Curtacinema Rio de Janeiro and POFF. Her documentary „How to become a Pope?” has received an award for best documentary at Warsaw Film Festival, whilst „Apocalypse” was awarded at FEST, Roja, Cinemaiubit in Bytom and at „Łodzią po Wiśle”. Her feature film „Wet Monday” is in development under the auspices of Lava Films and has received funding from PISF and Media Slate.

Filmografie

  • How to become a Pope?
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít