Mirjam Landolt (Švýcarsko)

Mirjam Landolt works as an independent filmmaker and artist with still and moving images, sounds and words. Her themes revolve around nature, communities, habits, rituals and the (con)fusion of the real and the imaginary, which images know to create. She grew up in central Switzerland and graduated 2006 with a degree in photography from the CEPV in Vevey. After that, she set out to discover other cultures, people, languages and horizons. She came back with the desire to immerse herself in the language of film. In 2012, she finished her studies at the HEAD in Geneva with a Bachelor’s degree in Cinema.

Filmografie

 • Rara Avis
  2020
 • Là-haut
  2012
 • La maison du chat noir
  2011
 • Hors d’atteinte
  2010
 • Demain hier
  2010
 • Attente
  2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít