Fotografie není k dispozici.

Maryam Moghadam (Írán)

Maryam Moghaddam je íránská herečka, scenáristka a režisérka, která vystudovala hereckou školu ve švédském Göteborgu. Jako herečka působila v různých švédských divadlech včetně göteborgského Stadsteater. Ztvárnila také role v řadě mezinárodně oceňovaných íránských filmů včetně Zataženého závěsu Džafara Panahího a Kambuziy Partovi, který byl v premiéře uveden na 63. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Berlíně v roce 2013, kde získal Stříbrného medvěda.

Filmografie

  • Balada o bílé krávě
    2020
  • Neústupná diplomacie pana Naderiho
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít