Fotografie není k dispozici.

Josh Mond (Spojené státy)

Josh Mond (1983) je americký filmový režisér, scenárista a producent. Spolu s kamarády založil v New Yorku pozoruhodnou nezávislou produkční společnost Borderline Films, která má na kontě producentské počiny jako Simon Killer (r. Antonio Campos), Martha Marcy May Marlene (r. Sean Durkin), Afterchool (r. Antonio Campos) a Two Gates of Sleep (r. Alastair Banks Griffin). V roce 2011 byl časopisem Variety prohlášen za jednoho z deseti nejsledovanějších producentů. Produkoval a režíroval několik hudebních klipů a reklamních spotů pro tak různorodé klienty jako Island Def Jam, Atlantic Records, Sony Records, Foot Locker, Citibank, Bloomingdales, MTVU nebo Ebay. Mezi obzvlášť úspěšné počiny patří jeho videoklip skladby „Kids in Love" kapely Mayday Parade, který se v roce 2011 objevil na filmovém festivalu SXSW a televizní stanicí MTV byl označen za jeden z nejlepších klipů roku. Vystudoval newyorskou Tisch School of the Arts a v roce 2006 získal čestné uznání za přínos v oblasti hudebních klipů na festivalu 1st Run.

Filmografie

  • James White
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít