Fotografie není k dispozici.

Pawlina Carlucci Sforza (Polsko)

Director and screenwriter Pawlina Carlucci Sforza graduated from the University of the Arts’ London College of Communication and from the Warsaw Academy of Fine Arts. Her background also includes a stint at the Warsaw Film School and another in Italy, at the Accademia Albertina delle Belle Arti in Torino. She made her co-directorial debut with Not to Judge (2017), which won the Grand OFF Best Documentary award and was nominated in the Best Polish Film category (2017). In 2018, it was nominated for the Jan Machulski Best Director award.

Filmografie

  • The Fear
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít