Fotografie není k dispozici.

Dorota Migas-Mazur (Polsko)

A documentary film director and editor, owner of Sangaj Studio, a small production company. She graduated from London University of the Arts with an MA in Documentary Film Directing and completed a course in film at Wajda School in Warsaw. She worked for Polish Television as an editor and reporter and directed films for organizations such as 350.org, Ashoka and Amnesty International. Her last short documentary, 7 Hectares Back, was recognised, among others, by Yale Environment 360 magazine in the best environmental film category.

Filmografie

  • Raisa
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít