Fotografie není k dispozici.

Bayley Sweitzer (Spojené státy)

Bayley Sweitzer is a filmmaker living and working in Brooklyn, whose practice revolves around a dynamic, high mobility engagement with the margins, as well as taking an earnest look at the chronomorphic qualities of narrative, specifically the camera's ability to consolidate dimensions. His work has been shown at Film Society Lincoln Center, Walker Art Center, Tate Modern, Anthology Film Archives, Pacific Film Archive, Los Angeles County Museum of Art, Motel Gallery (Brooklyn), Other Cinema (San Francisco) and MIIT House (Osaka). Bayley works professionally as a camera assistant and is a member of the International Cinematographers Guild, IATSE Local 600.

Filmografie

  • Nosferasta: First Bite
    2021
  • Empty Metal
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít