Fotografie není k dispozici.

Rosa Dias (Brazílie)

Rosa Dias (1947, Brazil) is a philosopher and a writer. She teaches at the University of Rio de Janeiro and collaborates with Júlio Bressane since 1970, writing many of his screenplays. Together they have made more than thirty feature length films. In 2019, she co-directed Nietzsche Sils Maria Rochedo de Surlej with Bressane and Rodrigo Lima. The film, which is based on her research, had its world premiere at IFFR.

Filmografie

  • Nietzsche Sils Maria Rochedo de Surlej
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít