Fotografie není k dispozici.

Rodrigo Lima (Brazílie)

Rodrigo Lima (1975, Brazil) primarily works as an editor of many Brazilian films like Arabia (2017) and Mormaço (2018). He began working with Júlio Bressane in 2006 when he edited Cleópatra (2007) and since then has been the editor of all his films. O espelho (2015), his first feature as a director, had its world premiere in Locarno. In 2019, he co-directed Nietzsche Sils Maria Rochedo de Surlej with Bressane and Rosa Dias.

Filmografie

 • Island of the Sun
  2020
 • Nietzsche Sils Maria Rochedo de Surlej
  2019
 • Calypso
  2019
 • O espelho
  2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít