Fotografie není k dispozici.

Marie-Eve Hildbrand (Švýcarsko)

Born in Switzerland in 1978, Marie-Eve Hildbrand grew up in the Jorat. She graduated from the ECAL in 2004 with honours and co-founded Terrain Vague, a collective of directors based in Lausanne. In 2017, she received the Special Prize of the Swiss Film Academy for the casting and direction of Claude Barras’ MA VIE DE COURGETTE. Winner of the 2018 Migros Culture Percentage competition, she presented her first feature-length documentary Healers at the opening of the international festival Visions du Réel 2021, in Nyon.

Filmografie

  • Healers
    2021
  • Campaign-Our Ways
    2011
  • La petite photo des seins de ma mère faite par mon père
    2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít