Fotografie není k dispozici.

Evgeniya Ostanina (Rusko)

Evgeniya Ostanina (1991) absolvovala doktorské studium na fakultě filozofie a kulturologie Jižní federální univerzity v Rostově na Donu, kde také přednášela. Působila jako střihačka u filmů Období (2014) a Kyjev Moskva (2015). Se svým manželem Alexandrem Ratorgujevem se podílela na osmdesátidílném webovém dokumentárním projektu Realita (2013–2021) a se Zosyou Rodkevich spolurežírovala svůj celovečerní dokumentární debut White Mama (2018).

Filmografie

  • Rastorgujev
    2021
  • White Mama
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít