Fotografie není k dispozici.

Georg Genoux (Německo)

Born in Hamburg, Germany in 1976, he is a director, curator and one of the co-founders of the documentary theatre project teatr.doc and of the Joseph Beuys Theatre in Moscow. Since 2003 he has staged and produced more than 80 theatre projects in Eastern Europe. His productions have been invited to numerous international festivals. Since 2015 he has been working with Nataliya Vorozhbyt as the joint artistic director of the Theatre of Displaced People in Kiev, Ukraine.

Filmografie

  • School Number 3
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít