Fotografie není k dispozici.

Fiona Ziegler (Švýcarsko)

Fiona Ziegler se narodila a vyrostla ve Švýcarsku. Vystudovala literaturu, historii a politologii na univerzitě ve Fribourgu a v Ženevě, poté byla přijata na katedru režie na Filmové akademii v Praze. Bakalářský krátký film Toda Raba Ben (2016) natočila ve spolupráci s filmovou školou Sapir v Izraeli. Její další krátké filmy Domov (2013), 2:1 (2013) a Božská částice (2015) byly uvedeny na různých mezinárodních filmových festivalech po celém světě. Fiona žije a pracuje v Praze a v Bernu. Ztraceni v ráji je jejím prvním celovečerním filmem.

Filmografie

 • Ztraceni v ráji
  2021
 • Toda Raba Ben
  2016
 • Božská částice
  2015
 • Domov
  2013
 • 2:1
  2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít