Fotografie není k dispozici.

Lizzie Olesker (Spojené státy)

Lizzie Olesker is a playwright, dramaturg, and director. Her original works, exploring the hidden history and poetry of everyday experience, have been developed and seen at the Public Theater, Clubbed Thumb, Dixon Place, Ohio Theater, Invisible Dog, New Georges, and Cherry Lane Theater. Her collaborative, hybrid documentary film The Washing Society (2018) was shown at international festivals, BAM, the National Gallery, etc. and began as a site-specific performance in NYC neighbourhood laundromats. She's taught playwriting at the New School, Purchase, and NYU.

Filmografie

  • The Washing Society
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít