Fotografie není k dispozici.

Ezequiel Salinas (Argentina)

Ezequiel Salinas was born and raised in Cordoba, Argentina. He studied Film and Cinematography in Argentina, Ireland, Hungary and Estonia. He has been cinematographer and camera operator of several features and short films. His collaborations have been screened in major film festivals such as Berlinale, Locarno, San Sebastian, FidMarseille, IDFA, Mar del Plata, Sarajevo, and Viennale, among others.In 2019 he was selected by the Talents Berlin programme. Suquía, his previous short as director, was premiered at IDFA and Mar del Plata International Film Festival.

Filmografie

  • My Last Adventure
    2021
  • Suquía
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít