Fotografie není k dispozici.

Henrika Kull (Německo)

Henrika Kull se narodila roce 1984 v jižním Německu. Kromě sociologie vystudovala také režii na prestižní Filmové univerzitě Konrada Wolfa v Babelsbergu. Její celovečerní absolventský film Jibril měl premiéru na festivalu Panorama2018 a získal několik ocenění včetně ceny Studio Hamburg Newcomer Award za nejlepší film. Během Berlinale 2019 byla členkou poroty Ceny Heinera Carowa.

Filmografie

  • Štěstí
    2021
  • Jibril
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít