Fotografie není k dispozici.

Natália Antoňáková (Česká republika)

Natália Antoňáková je absolventkou bakalářského studia scenáristiky a dramaturgie na FAMU. Nyní na katedře pokračuje ve studiu magisterském a kromě psaní se věnuje i režii. Středobodem jejího zájmu jsou problémy její generace a výzvy spojené s mentálním zdravím. Mimo činnost filmovou se občasně realizuje také psaním pro různé online platformy.

Filmografie

  • Za hlasem
    2021

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít