Fotografie není k dispozici.

Alvaro Longoria (Španělsko)

Álvaro Longoria (1968) je španělský herec, režisér a producent. Největší proslulost si získal jako producent hraného filmu Che Guevara (2008) v režii Stevena Soderbergha a s Beniciem Del Torem v hlavní roli. Film Hijos de las nubes, la última colonia (2012) o dekolonizaci saharského regionu v západní Africe mu vynesl cenu za nejlepší dokument ve španělském výročním ocenění Goya.

Filmografie

 • Útočiště
  2019
 • Altamira, el origen del arte
  2018
 • Renzo Piano, an Architect for Santander
  2018
 • Hijos de las nubes, la última colonia
  2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít