Fotografie není k dispozici.

Denis Chouinard (Kanada)

Denis Chouinard (born 1964 in Montreal, Quebec) is a Canadian film director and screenwriter. He has a degree in Filmmaking from Cégep de Saint-Laurent and a degree in Communications from UQAM. He is a close friend and collaborator of filmmaker Louis Bélanger; both men created several short films together before branching off into their own careers with feature films. His film L'ange de goudron won best Canadian feature at the Montreal World Film Festival and earned him a nomination for the Genie Award for Best Achievement in Direction.

Filmografie

 • Betsiamites
  2011
 • Délivrez-moi
  2006
 • L'ange de goudron
  2001
 • Clandestins
  1997
 • Les 14 Définitions De La Pluie
  1993

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít