Fotografie není k dispozici.

Diane Sara Bouzgarrou (Francie)

Diane Sara Bouzgarrou (1985) is a French director and artist who experiments with the boundaries between documentary film and the avant-garde, and between film and other media. Her work is inhabited by characters haunted by their loneliness and exiled within themselves. Both raw and sensitive, her films explore moments of breach and return to the light. Her previous film, I remember nothing, was acclaimed in festivals, in France and abroad (Cinéma du Réel, Torino Film Festival, RIDM).

Filmografie

  • The Last Hillbilly
    2020
  • I remember nothing
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít