Fotografie není k dispozici.

Kasia Nalewajka (Polsko)

Born in Warsaw in 1983. Studied Natural Sciences at the University of Warsaw, then New Media Art at Polish-Japanese Institute of Informal Technology. Her first short animation Collateral Damage was created as a Bachelor film. Since 2010 she’s connected with Se-Ma-For Film Production, where in cooperation with Paulina Szewczyk, she directed and animated a video clip for a song of the Paristetris music band.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít