Fotografie není k dispozici.

Milan Klepikov (Česká republika)

Filmový dramaturg, historik, publicista a režisér Milan Klepikov (1965) vystudoval filmovou vědu na Karlově univerzitě a od roku 2000 vede program kina Národního filmového archivu. Stal se jedním ze zakladatelů časopisu Cinepur a přednášel rovněž na Katedře filmových studií na FF UK a na FAMU. V současnosti přispívá do řady odborných českých a německých filmových publikací a periodik. Snímek Přípravy k filmu T. je jeho celovečerní režijní debut.

Filmografie

  • Přípravy k filmu T
    2021

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít