Fotografie není k dispozici.

Alexs Stadermann (Austrálie)

Alexs Stadermann je animátor a režisér z Austrálie. Dlouhodobě působil ve Studiích Walta Disneye, kde zastával různé tvůrčí pozice a podílel se na realizaci mnoha filmů. Režíroval animovaný TV seriál Lesouni (The Woodlies, 2011) a celovečerní animované snímky Lesouni (The Woodlies Movie, 2012) a Včelka Mája (Maya the Bee Movie, 2014), které vznikly v produkční společnosti Flying Bark, kde také současné době působí jako kreativní ředitel.

Filmografie

  • Včelka Mája
    2014
  • Lesouni
    2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít